+48 500 026 778 e-mail: megatrans@grudzien.eu
 

Mega Trans – praca to pasja

Pomimo, iż transport osób to bardzo wymagająca dziedzina i jeszcze trudniejszy biznes – jest to nasza pasja i rodzinny biznes od 2005 roku. Po ponad dziesięciu latach w przewozie i transporcie osób (zarówno tym krajowym jak i międzynarodowym) możemy z powodzniem stwierdzić, że ta praca przynosi ogromną satysfakcję, w szczególności wtedy gdy nasi klienci i pasażerowie zadowoleni są z naszych usług.

Jesteśmy już on-line

Jako, że rozwój to także bycie widocznym dla naszych klientów w sieci zbudowaliśmy niniejszą witrynę. Oprócz galerii naszej floty aut zobaczyć możecie Państwo szczegółowe opisy naszego sprzętu oraz komfortu jaki mogą państwu zapewnić. Strona tak samo jak flota będzie z czasem ewoluowała, tak aby stać się nie tylko naszą wizytówką lecz także skarbnicą wiedzy na temat transportu i przewozu osób.

NASZA FLOTA AUT

ZOBACZ CZYM PODRÓŻUJEMY I CO OFERUJEMY

DO STRONY

Biznes to rozwój

Nie da się ukryć, że w transporcie aby być „trendy” należy dostosować się do wszystkich praw rynku. Jednym z nich jest rozwój floty aut (autokarów, busów i samochodów) tak aby trafić w najbardziej wygórowane i wysublimowane oczekiwania pasażerów. Wiąże się to z ciągłym serwisem obecnej floty i wymianą jej na „nowszy model” tak aby spełniała nie tylko warunki komfortu ale i przede wszystkim niezwykle ciężkich do zrealizowania europejskich i światowych norm bezpieczeństwa. Na co dzień serwisujemy nasz sprzęt w Autoryzowanych Serwisach mając pewność, że nasza flota nigdy Państwa nie zawiedzie.

AKCEPTUJĘ

NA NASZEJ STRONIE WYKORZYSTUJEMY COOKIES. DO POPRAWNEGO DZIAŁANIA STRONY POTRZEBUJEMY TWOJEJ AKCEPTACJI.